Кошик
15 відгуків
Автоматизация ресторанов, кафе, магазинов
+380 95 708 6 888
+380957086888
+380960103800

Купити чековий принтер?

Купити чековий принтер?

В першу чергу це ресторани, кафе і бари, адже чековий принтер ідеально підходить для друку рахунків і для роздруківки чек-замовлень (фішок) на кухню. До принтера можна підключати дзвінок або будь-яке інше пристрій, який нагадає кухареві, що потрібно приготувати нове блюдо.

Принтери чеків можуть бути використані також:

  • консультант торгового залу може друкувати Ваш передзамовлення на мобільному принтері чеків
  • кибермаркеты електроніки ulmart з успіхом використовують принтера в залі торговельно
  • системи електронних черг
  • виїзна торгівля
  • для друку квитків, купонів, талонів

При купівлі чекового принтера («Кухонного принтера», «Марочного принтера», «Принтер кухаря», «Чек принтера», «Принтера Пречеків» — під усіма назвами мається на увазі один пристрій! варто звернути увагу насамперед на наявність необхідних портів для підключення до комп'ютера або мобільного пристрою. Багато моделі йдуть тільки з RS232, деякі тільки з USB, а в деяких — і LAN, і RS232 і USB одночасно. Мобільні принтерів можуть підключатися за допомогою бездротового інтерфейсу.
Варто звернути увагу на ширину чекової стрічки в принтері, інакше гість може не розгледіти в напівтемряві ресторану, скажімо, свою суму до оплати :)

Всі принтери чеків володіють непоганою швидкістю друку, і можуть бути підключені до комп'ютера як звичайний принтер, чого не скажеш про принтерах документів з фіскальною пам'яттю. Ця перевага дозволяє друкувати на принтері навіть з блокнота або роздрукувати входить електронний лист всього за пару секунд.

Зверніть увагу як заправляється чекова стрічка! Сучасні моделі підтримують технологію «кинь і друкуй».

Якщо принтер буде встановлено на вулиці або на барній стійці зверніть увагу на більш захищені моделі принтерів.

Малі габарити, висока швидкість друку, і низька собівартість друку роблять чековий принтер незамінним помічником будь-якого торгового підприємства.